קורס מכירות לעסקים קטנים

העובדים שלכם צריכים ללמוד מכירות? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

אם הנסיונות שלכם ללמד את העובד או העובדים שלכם לקדם מכירות באמצעות הטלפון או באופן פרונטלי, יש לכם אפשרות לשלוח אותם לקורס מכירות לעסקים קטנים אשר יכול להתבצע עבור מספר חברות או בתי עסק במקביל. בקורס המכירות, העובד או העובדים שלכם יוכלו לקבל כלים מקצועיים לשיפור יכולת המכירה שלהם בשילוב של שיטות למידה מתקדמות אשר יאפשרו להם להפנים את החומר וליישם אותו בפועל כבר ביום העבודה הבא שלהם. הקורסים הטובים ביותר ללימוד מכירות מותאמים במיוחד לצרכים שלכם, כאשר ההתמקדות היא בבניית תהליך מכירה והבנה כי מכירה הינה תהליך ולא מתרחשת באופן חד פעמי או כאירוע.

קורס יעיל עם שיטות למידה מתקדמות

הקורס ללימודי מכירה מורכב ממספר חלקים, כאשר בחלק הראשון העובד או העובדים שלכם יקבלו מידע נרחב על שיטות המכירה הקיימות היום ואיך ניתן להתאים אותן לצרכים היום יומיים שלהם. בחלקים הבאים, העובדים שלכם ירכשו שיטות חדישות ומיומנויות לסגירת עסקאות בכל סוג של מכירה, בין אם היא פרונטלית ובין אם היא מתבצעת בשיחה טלפונית. לאורך כל תהליך הלמידה, יהיה לכם ליווי מלא של המרצה ואפשרויות לביצוע תרגולים שבועיים לכל עובד בנפרד על מנת לספק לו את הכלים המכירתיים הנדרשים עבורו. הלמידה יכולה להתבצע בקבוצות או אחד על אחד בהתאמה מושלמת לצרכים העסקיים שלכם ולתקציב מוגדר מראש.

בניית תבניות שיחה לאנשי מכירות טלפוניים

אם חלק משיטת המכירות שלכם היא טלפונית, חשוב שיהיו לכם תבניות שיחה בסיסיות אשר יהיו חלק בלתי נפרד מכל תהליך מכירה. את בניית תבניות השיחה, ניתן לבצע במהלך קורס המכירות יחד עם המרצה ולספק מענה יעיל בעיקר לעובדי מכירות חדשים אשר מתקשים להתחיל בשיחות יזומות לצורך שיווק ומכירה של מוצרים או שירותים. כיום, ניתן לבנות עבורכם קורס מכירות מותאם במיוחד לבית העסק שלכם עם שילוב של שיטות למידה איכותיות להעברת החומר בצורה עיוניות ומעשית, בשילוב סימולציות למכירה על פי הצורך.

הרשמה לקורס מכירות לעסקים קטנים

רוצים לדעת עוד על קורס מכירות לעסקים קטנים? מתלבטים האם לרשום את העובדים שלכם לקורס? אם אתם מתלבטים לגבי קורס מכירות לעובדים, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לצוות החברה הנחשבת לאחת החברות הותיקות ביותר בתחום בישראל.

Leave a Comment

Your email address will not be published.